Pop of Red

Posted on: Monday, March 11, 2013

sweater - Issue 1.3/ vest - TK Maxx/ jeans - Bershka/ sneakers - Zara/ bag - Mako Bags

Jak się pewnie domyślacie, nie są to zdjęcia z ostatnich dni, tylko jeszcze z tych cieplejszych... Aktualnie w Gdańsku zima "pełną gębą", minusowa temperatura, śnieg i zamiecie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się powrotu takiej pogody po tych kilku wiosennych dniach i wybaczcie, ale mam już dosyć zimowych stylizacji i marznięcia w trakcie zdjęć, dlatego na następne zdjęcia poczekam aż zrobi się jednak trochę cieplej. Zimo, do widzenia, nie chcemy Cię już! 

These photos aren't from last days. Currently we have full-blown winter in Gdańsk, minus temperatures, snow and blizzards. To be honest, I didn't expect the return of such a weather after a few days of spring and sorry, but I'm tired of winter outfits and freezing while shooting, so I'm gonna wait for some warmer days to take next photos. Winter, go away, we don't want you anymore! 

8 komentarze:

 1. Genialnie wygladasz!
  Swietny blog, obserwuje i pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. czasem dziwię się, że masz o wiele mniej komentarzy niż Natalia. Twoje outfity są o wiele lepsze niż jej. Ale jeżeli chodzi o komentarze to u Natalii większość jest na temat życia prywatnego a nie stylizacji tak jak u Ciebie ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję, chociaż naprawdę wolałabym już nie być porównywana do Natalii, prowadzimy oddzielnie blogi, w inny sposób i każdemu podoba się coś innego. Wspólny blog to przeszłość i nie ma co nas porównywać, bo jesteśmy zupełnie inne.

   Delete
  2. Podpisuje się pod opinią wyżej na temat Twojego bloga, równiez uważam że prowadzisz go bardzo ciekawie, widać że moda to Twoja pasja a blog jest po to żeby się nią dzielić. Bardzo szanuje w Tobie powściagliwość ( w sprawach rodzinnych itd) i chęć zachowania prywatności. Ludzie lubią ogladać piekne miejsca, ekskluzywne ubrania to sie sprzedaje, teraz. A potem żałują. Jestes naprawdę inteligentną dziewczyną, bo chronisz najbliższych. Umieszs dokonowyac słusznych wyborów.

   Delete
 3. o i taka odpowiedź jest bardzo dobra ;)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger