Red Suit

Posted on: Sunday, June 23, 2013


shorts: Topshop (old) | blazer: no name | heels, top: Zara | bag: Mango | earrings: Issue 1.3

Hej! Wybaczcie, że tyle czasu mnie tu nie było, ale jestem w trakcie sesji. Na szczęście został mi tylko jeden egzamin i potem będę mogła poświęcić więcej czasu na bloga :) Czy ktoś się wybiera na Openera w tym roku? Ja idę tylko na koncert Rihanny z Natalią, ale już nie mogę się doczekać :))

Wracając do stroju, mam na sobie stare szorty i marynarkę, których jeszcze niedawno chciałam się pozbyć, ale pomyślałam, że fajnie wyglądają razem, więc tego nie zrobiłam. Połączyłam je z topem na cienkich ramiączkach i szpilkami z Zary. Co myślicie? 

Hi! Sorry for my recent absence here, but I'm in the middle of my exams. Fortunately, there is only one left and then I'll be able to post more often here:) Soon I'm going to Rihanna's gig with my friend, cause she's coming to Poland and I can't wait :))

Back to my outfit, I'm wearing old shorts and blazer, which I wanted to get rid of recently, but I thought that they'd look good together, so I didn't. I combined them with my spaghetti straps top and heels from Zara. What do you think? 

7 komentarze:

 1. Replies
  1. super! może się gdzieś zobaczymy ;)

   Delete
 2. Nie mogę się na ciebie napatrzeć! Zawsze wyglądasz rewelacyjnie! Buty piękne, polowałam na nie ale niestety nie udało mi się ich dorwać:(

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękuję bardzo :* a sprawdzałaś na ich stronie internetowej? Jeszcze niedawno były

   Delete
 3. Czerwień świetnie pasuje do twoich włosów :)
  Masz niesamowity styl, twoje stylizacje są proste, ale kurcze, niesamowite!
  Jest coś co urzeka, uwielbiam na ciebie patrzeć :D
  Masz farbowane włosy?

  ReplyDelete
  Replies
  1. bardzo dziękuję!

   Niestety tak, farbuję

   Delete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger