Barcelona Day 4

Posted on: Monday, July 29, 2013


Moje wieczorne stylizacje na wakacjach nie różnią się bardzo od dziennych, gdyż wiadomo, że nie zabiorę ze sobą wszystkiego, co bym chciała... Wystarczy, że noszone w ciągu dnia trampki lub sandały zamienimy na delikatne szpilki i dodamy wieczorową torebkę. Plażowe fale, na które "pracowałam" cały dzień nic nie robiąc, idealnie uzupełniają wakacyjny look, a wieczory w Barcelonie są naprawdę magiczne, więc nie warto marnować czasu na szykowanie się do wyjścia :) 

My evening looks on holidays do not differ much from the daily ones as I cannot take with me everything I would like to... It's fine if you replace worn during the day sneakers or sandals for the delicate heels and add an evening bag. Beach waves, for which I "worked" all day doing nothing, perfectly complement the holiday look, and the evenings in Barcelona are truly magical, so don't waste your time on getting ready to go out :)

shorts: Levi's vintage | top, bag: Zara | heeled sandals: Sarenza

xo,
Gabrielle

2 komentarze:

  1. Śliczną masz figurę. Podziwiam kolejne posty z Barcelony, sama byłam tam zaledwie tydzień temu. U mnie również trochę zdjęć z tego magicznego miasta. Pozdrawiam

    http://voguerka.blogspot.com
    http://facebook.com/voguerka

    ReplyDelete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger