Color Splash

Posted on: Tuesday, August 27, 2013Hej! Co u Was słychać? Mi jest trochę przykro, że to już końcówka lata i póki co, korzystam, zakładając na siebie trochę koloru. Jesienią na pewno powrócę do monochromatycznych zestawów. Chociaż muszę przyznać, że oglądając kolekcje jesień/zima '13/'14 mam ochotę, żeby jesień już przyszła... Ale tylko na chwileczkę ;) 

Hi! How are you guys? I feel a little sad, that this is the end of summer and so far, I use, wearing a little color. In autumn I'll be back to monochrome sets for sure. Although, I must admit, that watching the collections of autumn/winter '13/'14 makes me want to fall finally arrives... But only for a moment ;)


jeans: Lee (DIY) | top: Missguided | heels, jacket (other bomber jackets), ear cuff: Zara | bag: Mako Bags

xx

11 komentarze:

 1. Świetna stylówka!:)*

  ReplyDelete
 2. W wyrażeniu swojej opinii dotyczącej stylizacji nie byłabym bardziej oryginalna niż autorki wcześniejszych komentarzy ;) więc dodam jedynie, że dopiero niedawno trafiłam na Twojego bloga, przejrzałam chyba całe archiwum, po czym dodałam do ulubionych i od tego czasu zaglądam już regularnie ;)
  Ale, ale, ale... jest inna rzecz, która nie daje mi wręcz spokoju! Od początku odniosłam wrażenie, że albo już gdzieś Cię widziałam, albo po prostu niesamowicie kogoś mi przypominasz - nie jestem jednak w stanie rozszyfrować kogo ;) jednak nie bywam w Gdańsku, więc mimo wszystko wydawało się to niemożliwe, dopóki nie przeczytałam informacji o studiach psychologicznych. Stąd moje pytanie, czy istniała możliwość spotkania Cię na zajęciach w SWPS w Warszawie? :)
  Pozdrawiam serdecznie, O.

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak, tak :)Studiowałam 3 lata na SWPSie w Warszawie, a w zeszłym roku przeniosłam się do Sopotu ;)

   pozdrawiam:)

   Delete
 3. Wyglądasz genialnie! :)
  Uwielbiam Twój styl i włosy <3

  ReplyDelete
 4. mogę się dowiedzieć co to jest za model spodni konkretnie ?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Scarlett, ale kupowałam je kilka lat temu

   Delete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger