Get The Balance

Posted on: Friday, September 06, 2013


Naprawdę, każdy powinien mieć New Balance'y. Nie ma wygodniejszych butów. A wygoda jest przecież najważniejsza, prawda? No może nie najważniejsza... Szczerze mówiąc, ubierając się, zazwyczaj nie myślę o wygodzie, tylko o wyglądzie. Jeśli przy okazji coś, co mi się podoba, jest wygodne, to super. Są jednak takie dni, kiedy wygoda jest priorytetem. Wtedy właśnie proponuję założyć te buty albo chociaż zabrać je ze sobą na zmianę. Ten zestaw wyglądałby świetnie z sandałami na obcasie, ale z New Balance'ami, moim zdaniem, też jest dobrze i przy okazji wygodnie ;)

Seriously, everybody should have New Balance. There are no more comfortable shoes. And the comfort is the most important, isn't it? Ok, maybe not the most important... Honestly, dressing up, usually I don't think about the comfort, but my look. If something, that I like, is also comfortable, that's great. However, there are some days, when the comfort is the priority. Then, I recommend to wear these sneakers or at least take them with you to change. This set would look great with heeled sandals, but with New Balance, in my opinion, is also cool and in addition comfortable ;)

skirt: THP SHOP | tank, jacket: ZARA | sneakers: New Balance | bag: Mango | shades: Le Specs

xx

10 komentarze:

 1. Świetne są te buty

  ReplyDelete
 2. zgadzam się z Tobą w 100%, to sa najwygodniejsze buty jakie do tej pory kupiłam. są świetne, przechodzilam w nich cały dzień i nogi mnie w ogole nie bolaly. Dzięki Ci, bo szczerze mówiąc, ściągnęłam je od Ciebie (róznia się jedynie kolorem ;)). Pozdrowienia J.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że mogłam zainspirować ;)

   Delete
 3. ove this look!!

  http://silviasdailycloset.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 4. Uwielbiam Cie!
  Perfekcja! :*

  ReplyDelete
 5. co za okulary! chciałabym takie :-)

  ReplyDelete
 6. Twój blog z każdym postem coraz bardziej mi się podoba :) Tworzysz ciekawe zestawienia, który nie jest bezmyślną kopią trendów, ale odważną mieszanką różnych stylów. Fajnie jest obserwować jak się rozwijasz, a Twój styl staje się coraz bardziej charakterystyczny :)

  Pozdrawiam i trzymam kciuki :) Edyta

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękuję:) bardzo miłe słowa ;))

   Delete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger