Superstar II

Posted on: Tuesday, February 18, 2014


Pamiętam jak namiętnie nosiłam te buty pod koniec podstawówki, wtedy się z nimi nie rozstawałam ;). Tym bardziej cieszę się, że Superstary wrcają, a po śniegu nie ma ani śladu. Zima jest w tym roku dla nas wyjątkowo łaskawa i mogę nosić je już w lutym zamiast czekać na wiosnę. Dzisiaj w moim wciąż ulubionym połączeniu, z płaszczem, o którym ostatnio trochę zapomniałam, a szkoda, bo wciąż daje radę - piąty sezon z rzędu. :)

I remember wearing these sneakers passionately at the end of primary school, then I didn't want to take them off ;). The more I'm glad that Superstars are back, and the snow vanished completely. Winter this year is for us extremely kind and I can wear them in February instead of waiting for spring. Today in my still favourite combination, with the coat, which was a bit forgotten lately, and that's a shame, because it's still great - the fifth season in a row. :)

sneakers: Adidas Originals (here) | turtleneck, shorts, bag: ZARA | coat: H&M (cool ones: here and here)


xx10 komentarze:

 1. bardzo dobrze pamiętam te adidasy u Ciebie pod koniec podstawówki :)

  ReplyDelete
 2. Idealne połączenie!!
  Czuć wiosnę <3

  ReplyDelete
 3. Genialne połączenie sport i elegancja!! <3

  ReplyDelete
 4. oj zgadzam się, był to hit podstawówki :) nie połączyłabym ich z płaszczem, ale to każdego indywidualny wybór :) zapraszam do mnie :) a jak zajrzysz do mnie to poklikaj reklamówki. odwdzięczam się zawsze jak tylko mogę :) pozostacsoba.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. o ja,pamietam swoje pierwsze ( i ostatnie :P ) superstary, chyba w liceum sie ich dopiero dorobilam , odkladalam na nie całe wieki ,ale bylo warto ;) super polacznie szyku i luzu ;)

  ReplyDelete
 6. Matt Rutkowski10/26/2014 12:42 PM

  Mega sexi!

  ReplyDelete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger