Wedding Day

Posted on: Wednesday, October 15, 2014


Wiecie, że raczej nie zamieszczam na blogu prywatnych zdjęć, jednak to było tak ważne wydarzenie w moim życiu, że chciałam również z Wami podzielić się tym momentem. Poza tym, ślub nieodłącznie związany jest z modą. Każda kobieta, która stanęła na ślubnym kobiercu lub jest w trakcie przygotowań, wie, że wybór sukni ślubnej i dodatków potrafi spędzić sen z powiek, a jednocześnie jest najprzyjemniejszym momentem przygotowań. Po przejrzeniu tysięcy inspiracji, wiedziałam dokładnie, jak chcę wyglądać tego dnia, pozostało tylko znaleźć tą wymarzoną suknię. Nie było łatwo, gdyż wszystkie suknie, które odpowiadały moim wymaganiom, nie były dostępne w naszym kraju. W końcu znalazłam tą jedyną i tak naprawdę inne suknie przymierzałam tylko dla formalności. Z dodatkami poszło dużo łatwiej. Co prawda do ostatniej chwili zastanawiałam się, czy chcę założyć welon (wiem, że większość kobiet nie wyobraża sobie, by go nie mieć), jednak ostatecznie uznałam, że każdy tylko ukryłby urodę sukni. Co o tym myślicie?
Szanując prywatność gości na moim ślubie i weselu, wstawiam tylko kilka zdjęć, mam jednak nadzieję, że w jakimś stopniu oddają atmosferę tego dnia :)

Here you have some shots from my wedding day. Hope you like it ;)


photos: Fidler Studio 
make up: Nefretete

5 komentarze:

 1. Beata Grzesiuk-Jastrzębska10/15/2014 10:02 PM

  Ślicznie, ślicznie ślicznie i jeszcze raz ślicznie. Sukienka bardzo mi się podoba jest zarazem skromna i bardzo elegancka. Bardzo dobrze ze nie zdecydowałaś się na welon, no i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

  ReplyDelete
 2. Cudo, piękne zdjęcia, niesamowita kreacja :-) a zdjęcie 3 od końca MISTRZOSTWO!!!

  ReplyDelete
 3. Aleksandra Żyłowska10/18/2014 12:21 PM

  Tak przyjemnie się patrzy na szczęśliwe pary :)

  ReplyDelete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger