Friday Outfit

Posted on: Tuesday, September 25, 2012


dress - Nasty Gal/ belt - H&M/ clutch - Nowhere/ jacket, boots - Zara/ lipstick - Avon

Hej! Tak wyglądałam w piątek na prapremierze musicalu Retronoc - For the Art, w którym gra mój brat :) Tak, mój mały zdolny braciszek :p Jeśli jesteście z Płocka to naprawdę polecam wybranie się na niego, gdy już będzie grany dla szerszej publiczności. Wybaczcie jakość zdjęć, ale chwilowo jestem bez aparatu i muszę zadowolić się zdjęciami robionymi telefonem. Tak w zasadzie to przymierzam się do kupna jakiejś dobrej amatorskiej lustrzanki. Nic bardziej zaawansowanego nie jest mi potrzebne, bo i tak nie będę potrafiła wykorzystać wszystkich funkcji. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o fotografię, jednak zdaję sobie sprawę, że prowadząc bloga, muszę opanować chociaż podstawy. Czy ktoś z Was zna się na tym i mógłby polecić coś dobrego w przystępnej cenie? Ja skłaniam się ku Canonowi 600d, co o nim myślicie?

Hi! So this is what I was wearing on Friday when I was on the premiere of musical Retronoc  where my little brother acts. Forgive the image quality, but at the moment I have no camera and I have to take pics by my phone. Actually I'm going to buy some good amateur SLR. I need nothing more advanced, because I won't be able to use all the features. I'm a total layman when it comes to photography, but I know I need to master at least the basics. Does anyone of you know about this and could recommend something good at an affordable price? I thought about the Canon 600d, what do you think about it?

9 komentarze:

 1. byłoby super jakbys pokazała zdjecie samej sukienki bokurtka ja przyslania :)) moze byc nawet na wieszaku ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tutaj ją lepiej widać: http://the-simple-style.blogspot.com/2012/06/festival-look.html
   Pozdrawiam:)

   Delete
 2. sony alfa tez jest w porządku lustrzanka akurat dla amatorów ;) łatwy w obsłudze, posiadam i jestem zadowolona, wiec polecam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękuję za radę, na pewno wezmę pod uwagę:)

   Delete
 3. Fajnie wyglądałas

  ReplyDelete
 4. co to za pomadka? ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Strasznie dawno ją kupowałam, nie pamiętam dokładnej nazwy, ale kolor na pewno Red 2000, nie wiem niestety czy Avon ma ją jeszcze w swojej ofercie

   Delete
 5. Aparat jest bardzo fajny:) mam i polecam

  ReplyDelete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger