Crazy Vibes

Posted on: Sunday, April 14, 2013


jumper: courtesy of Nowistyle | jacket: Urban Outfitters (vintage) | boots: New Look | belt: H&M | beanie and necklace:  Asos 

W końcu mamy wiosnę! :) A ja przypomniałam sobie, że najwyższa pora wziąć się za siebie, po tej mega długiej zimie i rozpocząć przygotowania do sezonu bikini... Tak, w końcu się zmobilizowałam i kupiłam karnet na siłownię i jestem z siebie niezwykle dumna ;> Na razie ćwiczę z przyjemnością, mam tylko nadzieję, że tym razem wytrzymam dłużej niż 3 miesiące, trzymajcie kciuki ;) 

Portal ALETRENDY, rusza z cyklem "Trendy na wiosnę z...". W kwietniu i w maju pojawią się sylwetki 4 blogerek, jedna w danym tygodniu. Mam zaszczyt być jedną z wybranych blogerek i niedługo pojawi się również krótki wpis o mnie, dlatego zapraszam do śledzenia cyklu :) 

Finally we have spring! :) And I decided that it's high time to start preparing for bikini season... Yes, I finally pulled myself together and bought a ticket to the gym and I'm very proud of myself  ;> At the moment I'm practicing with pleasure, I just hope that this time I will keep it for more than 3 months, keep your fingers crossed ;)

xx4 komentarze:

 1. Rewelacyjnie wyglądasz, wszystko super, szczególnie naszyjnik

  ReplyDelete
 2. WItaj Gabryssiu, mam pytanie czy nadal używasz podkładu revlon colorstay? Pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, dokładnie :) Bardzo go lubię :)

   Pozdrawiam

   Delete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger