Smells Like Teen Spirit

Posted on: Thursday, April 04, 2013
shorts: Levi's Vintage | sweater: Gina Tricot | jacket: Zara | bag: Mango | boots:  Bronx | beanie: Asos

Hej! Dawno mnie tu nie było, bo cały czas czekałam na nadejście wiosny... Nie doczekałam się jeszcze niestety, ale udało się zrobić te zdjęcia wczoraj, kiedy było przynajmniej słonecznie. Chyba już wszyscy jesteśmy strasznie zmęczeni tą zimą... Miejmy nadzieję, że to już ostatni taki tydzień.

Mimo wszystko jestem szczęśliwa, że to już kwiecień, bo na następne kilka miesięcy mam zaplanowanych kilka wydarzeń, na które będę czekać z niecierpliwością :)) W ten weekend jadę do stolicy na Fashion Weekend :) Trzymajcie się! 

Hi! It's been a while since I was here, but the whole time I was waiting for spring... Unfortunately, here, in Poland, we still have winter, but at least I managed to do these pics yesterday when it was quite sunny. I think we all are really tired of this winter now, so let's hope it will be the last week of such a cold.

However, I'm really happy that it's April, cause for the next few months I have planned a number of events which I will be looking forward to :)) This weekend I'm going to the capital for the Fashion Weekend :) Take care!

xx

12 komentarze:

 1. No nareszcie coś nowego! :) Świetny set. Gdzie można kupić taką czapkę? Poszukuję czegoś w tym stylu. Miłego dnia :) J.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zapomniałam napisać - Asos :) Dziękuję bardzo! :)

   Delete
 2. Dopiero odkryłam twojego bloga i jestem pod wielkim wrażeniem! Zdjęcia, uroda, styl!! Wielkie WWWOOOOWWW! Z miłą chęcią obserwuję!

  ReplyDelete
 3. prześliczne zdjęcia <3 jesteś moim odkryciem <3

  ReplyDelete
 4. bardzo fajny blog :) jestem tu pierwszy raz i bardzo mi się tu podoba :) na pewno zaobserwuję :) pozdrawiam i zapraszam do siebie jeśli będziesz miała chwilkę :)

  ReplyDelete
 5. widzę ze jesteśmyz tego samego miasta i czasem fociy w tych samych miejscach :D

  ReplyDelete
 6. Dziękuję za wszystkie komentarze! :))

  ReplyDelete
 7. Świetne zdjęcia, masz świetny styl :) Zapraszam do mnie, chętnie zaobserwuję :) Pozdrawiam

  http://voguerka.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję Kochana z odwiedziny! Jestem pod wrażeniem zdjęć, są świetne. Jakiego aparatu używasz? Dodałam do obserwowanych i #200 na fb :) Liczę, że też mnie dodasz :) Pozdrawiam

   http://voguerka.blogspot.com

   Delete
  2. dziękuję ;) Nikon D5100

   pozdrawiam

   Delete

Thanks for your comments! <3

 

Haute Journal © All rights reserved · Theme by Blog Milk · Blogger